Fotograf Sosnowiec

W dzisiejszych czasach zdjęcia wykonuje niemal każda osoba, która ma dostęp do odpowiedniego sprzętu i tworzy reportaż ze swojego życia za pomocą specjalistycznego aparatu fotograficznego czy też za pomocą wbudowanego w nowoczesny telefon komórkowy obiektywu. Jednak do wykonania naprawdę dobrych i interesujących zdjęć potrzebny jest profesjonalny i doświadczony fotograf. Zatem, jeżeli znaleźliście się Państwo na tej stronie, oznacza to, że szukacie najlepszego fotografa w Sosnowcu i pragniecie, aby Wasze zdjęcia ze ślubu, wesela lub ze spotkań i uroczystości rodzinnych były wyjątkowe i niepowtarzalne.


Szukasz fotografa w sosnowcu? Zadzwoń!

Nazwa Sosnowiec pochodzi od porastających tereny miasta borów sosnowych. Bogactwo przyrodnicze miasta jest niezaprzeczalne – pond 2250 ha! Wszystko to w postaci uroczych zielonych skwerów, parków, w których można odpocząć, lasów, stref ochronnych oraz ogródków działkowych. Najważniejszymi miejskimi zabytkami są: najstarszy zamek w mieście – XVII-wieczny Zamek Sielecki, Nowy Pałac Schoenów, Katedra Wniebowzięcia NMP, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Cerkiew Prawosławna, Kościół św. Tomasza Apostoła, Dom Ludowy w stylu zakopiańskim, Kościół św. Barbary, Mauzoleum Rodziny Dietlów czy też Dwór Mieroszewskich. Inne atrakcje, które oferuje Sosnowiec to: rozległe trasy rowerowe, ogród botaniczny, stok narciarski, ścianka wspinaczkowa, parki i stawy miejskie, nad którymi można wypocząć w chwili wolnej od pracy czy też nauki.

Usługi fotograficzne w atrakcyjnej cenie

Moje zdjęcia to malowanie światłem oraz umiejętne zamknięcie w kadrze uczuć i emocji. Jestem fotografem z duszą artysty. Każda sesja, której się podejmuję, jest dla mnie twórczym i zawodowym wyzwaniem. Posiadam spostrzegawczość, wrażliwość i zmysł, dzięki któremu traktuję każde zlecenie niemal jak nowe odkrycie. Takie nastawienie powoduje, że nie boję się wyzwań i stawiam na twórczy rozwój. Zawsze jestem dumny z rezultatów swojej pracy i z radością obserwuję zadowolenie na twarzach klientów. Zapraszam zatem do kontaktu! Nie zawiedziesz się, zapewniam.


Panel Administracyjny