Fotograf Śląsk

Dobry fotograf jest artystą w swoim zawodzie – zawsze dumny z rezultatów swojej pracy i z radością obserwujący zadowolenie na uśmiechniętych twarzach klientów, którzy mu zaufali, a on nie zawiódł. Jeżeli znaleźliście się Państwo na stronie firmy Foton, oznacza to, że szukacie najlepszego fotografa w aglomeracji śląskiej i pragniecie, aby Wasze zdjęcia ze ślubu, wesela lub ze spotkań i uroczystości rodzinnych były wyjątkowe i niepowtarzalne.

A ja jestem w stanie zapewnić, że nie zawiodę Waszych oczekiwań! Przede wszystkim piękne, zachwycające i profesjonalnie wykonane zdjęcia na Śląsku i w okolicach. Zawsze staram się dyskretnie obserwować, abyście mogli Państwo w pełni cieszyć się ważnymi dla Was chwilami, a później z przyjemnością wracać do nich dzięki wykonanym przeze mnie zdjęciom.

Szukasz fotografa na śląsku? Zadzwoń do mnie!

Bogata oferta usług fotograficznych

Główną osią mojej działalności jest fotografia ślubna, portretowa, reklamowa, reportażowa, firmowa, korporacyjna, szkolna etc. Oferuję sesje w ciekawym śląskim anturażu – zwłaszcza plenerowe. Śląsk bowiem to szerokie spektrum interesujących miejsc, wśród których perełkami są zarówno miasta – Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, jak i tereny zielone – imponujące Beskidy (Szczyrk, Wisła, Istebna, Korbielów, Ustroń, Brenna, Milówka), jeziora, zalewy, Jura Krakowsko-Częstochowska, ponadto ruiny zamków rycerskich, długie trasy rowerowe, rezerwat żubrów w Pszczynie, zabytki sakralne i przemysłowe (skanseny górnicze, kopalnie, Szlak Zabytków Techniki).

Stylowe sesje plenerowe

Co jeszcze oferuje nam Śląsk? Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku im. gen. Ziętka w Chorzowie, nazywany zielonymi płucami Śląska. Ów park wyrósł na 600 ha pogórniczych hałd i nieużytków. Można tam pograć w tenisa, paintball, powspinać się w parku linowym, wybrać się na wycieczkę rowerową (nawet tę ekstremalną), przejść się urokliwymi alejkami, poleżeć na sztucznej plaży lub odwiedzić tamtejsze bary i kawiarnie. Ponadto w parku znajdziemy ogród zoologiczny, planetarium, wesołe miasteczko i Rosarium – największy w kraju ogród różany – idealny na romantyczne sesje w plenerze. Zachęcam do kontaktu – porozmawiamy, poznamy się i razem stworzymy niepowtarzalną sesję, której efekty będziecie mogli podziwiać przez kolejne lata!


Panel Administracyjny