Fotograf Dąbrowa Górnicza

W dobie mediów społecznościowych zdjęcia wykonuje już niemal każdy – czy to za pomocą specjalistycznego aparatu fotograficznego, czy też za pomocą wbudowanego w nowoczesny telefon komórkowy obiektywu. Jednakże do wykonania naprawdę dobrych i interesujących zdjęć potrzebny jest profesjonalny i doświadczony fotograf. Zatem, jeżeli znaleźliście się Państwo na tej stronie, oznacza to, że szukacie najlepszego fotografa w Dąbrowie Górniczej i pragniecie, aby Wasze zdjęcia ze ślubu, wesela lub ze spotkań i uroczystości rodzinnych były wyjątkowe i niepowtarzalne.


Dąbrowa Górnicza – sesja plenerowa

Fotografia ślubna

Dąbrowa Górnicza jest miastem niepozornym, najbardziej rozległym na Śląsku, kryjącym jednak wiele walorów, zwłaszcza przyrodniczych. Obszary cenne przyrodniczo to bardzo duży atut tego kilkudziesięciotysięcznego śląskiego miasta. Jest to teren ponad 2,56 ha, bogaty w roślinność, lasy, łąki i zwierzynę, m.in. Bagna Błędowskie, Uroczysko Wypaleniska, Lasy Trzebiesławskie, Łąki Krwiściągowe, Las Bienia, Bielowizna. Ponadto: jeziora Pogoria (dokładnie cztery) na Pojezierzu Dąbrowskim będące swoistą mekką dla narciarzy biegowych, żeglarzy, miłośników przyrody, wędkarzy, rowerzystów, lubiących obserwować ptaki i spacerować.

Najatrakcyjniejsze miejsca

Imponujące bogactwo przyrody ujawnia się również w postaci lasów bukowych na Wzgórzach Trzebiesławickich w okolicy Ujejsca, Szwajcaria Zagłębiowska w dolinie Białej Przemszy, dębina w Parku Zielona. Pustynia Błędowska, Bagna w Antoninowie oraz Dolina Miłości w Kuźniczce Nowej. Oprócz aspektu przyrodniczego Dąbrowa pełna jest miejsc, w których młoda para może wziąć udział w ciekawej sesji zdjęciowej. Zabudowa miejska jest interesująca i obfituje w takie zabytki, jak: Bazylika NMP, Muzeum Miejskie „Sztygarka”, Pałac Kultury Zagłębia. Wśród nich są również typowe dla krajobrazu architektonicznego zakłady przemysłowe.

Cechy dobrego fotografa

Pracę fotografa najczęściej doceniamy wówczas, gdy otrzymujemy album z fotografiami zrobionymi na ważnym dla nas wydarzeniu. Jakie są cechy, które ja, jako doświadczony profesjonalista, jestem w stanie wymienić i odnieść je w 100% do siebie, gwarantując tym samym najwyższą jakość usług?

Reasumując, najważniejsza fuzja – być fachowcem i miłym człowiekiem. Te dwa aspekty pracy fotografa to pewność pięknych i niezapomnianych sesji. Zachęcam zatem do kontaktu!

  • Jestem fotografem pełnym pasji – a to podstawa w zawodzie, który mocno koreluje ze sztuką.
  • Jestem profesjonalistą – dysponuję porządnym, specjalistycznym sprzętem, jestem skoncentrowany i kreatywny.
  • Lata pracy w zawodzie wskazują na duże doświadczenie i pewność w tym, co się robi.
  • Talent – wsparty pracowistością i sumiennością.
  • Umiejętność pracy z ludźmi.
  • Wysoka kultura osobista – dbam o to, aby klienci czuli się przy mnie swobodnie i byli odprężeni podczas sesji.


Panel Administracyjny